Posiadasz stare monety lub banknoty?Dowiedz się, ile są warte!

Jeśli posiadasz stare banknoty, monety lub odznaczenia wojskowe i nie wiesz, jaką mają wartość, chętnie Ci pomożemy. Specjalizujemy się w wycenie polskich banknotów i monet, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu.

Gwarantujemy dokładną wycenę opartą na aktualnych cenach rynkowych, co zapewnia uczciwą i rzetelną ocenę Twoich kolekcjonerskich przedmiotów.

Wycena starych monet historycznych
Wyceniamy stare monety, banknoty, falerystykę

Wybierz najwygodniejszysposób wyceny numizmatów

 1. Wycena e-mail

  Tę formę wyceny preferujemy najbardziej. Wystarczy, że zrobisz grupowe zdjęcia swoich monet lub banknotów i wyślesz je na adres kontakt@monety.olsztyn.pl lub przez aplikację WhatsApp.

  Dla monet potrzebujemy zdjęć obu stron, a w przypadku banknotów ważne jest, aby widoczna była data emisji i numer seryjny. Wycenę na podstawie zdjęć przeprowadzamy zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego.

 2. Wycena telefoniczna

  Oferujemy również wstępną wycenę przez telefon, która pozwala zorientować się w wartości kolekcji.

  Zadzwoń do nas: 507 506 476

 3. Wycena bezpośrednia

  Odbywa się u klienta lub podczas wcześniejszego umówienia się na spotkanie.

 4. Wycena samodzielna

  Wartość monet lub banknotów można samemu oszacować, korzystając z archiwów typu Onebid lub Allegro. Warto zwrócić uwagę, aby licytacje były zakończone sprzedażą.

Bardzo ważne!!! prosimy nie czyścić, nie myć, nie polerować monet. Naturalna patyna, która pojawia się na starszych monetach, może podnieść jej wartość. Monety czyszczone lub polerowane znacznie obniżą jej cenę.

Dlaczego warto skorzystaćz naszych usług?

Darmowa Wycena

Dbamy o Twój komfort i zadowolenie, dlatego oferujemy bezpłatną wycenę Twoich numizmatów.

Dojazd do Klienta

Aby ułatwić proces wyceny, możemy dojechać do Ciebie w dogodnym terminie. Oszczędź czas i energię, a my zajmiemy się resztą.

Nie trać czasu na domysły. Skorzystaj z naszych usług i poznaj prawdziwą wartość swoich numizmatów już dziś!

Nasze usługi